Hlavní stránka

Hasičský ples na Hájově 2024

12.02.2024, Bc.Hermanová Markéta 

V předchozích letech bylo zvykem, že se na Hájově každoročně pořádaly tři plesy - obecní, myslivecký a náš hasičský, ale tentokrát byl hasičský ples jediným plesem konaným v naší vesnici, a proto jsme očekávali velký zájem ze strany občanů Hájova.
Jako každý rok roznesli osobně členové hasičského výboru pozvánky napříč celou vesnicí s příslibem účasti našich občanů. Avšak k velkému překvapení nám po předprodeji vstupenek zbývalo ještě hodně volných míst. Nakonec se naštěstí všechny vstupenky vyprodaly, za což jsme rádi.
V sobotu 3.2.2024 bylo vše připraveno a ples mohl být zahájen starostou SDH Hájov – panem Vojtěchem Jalůvkou. Ten všechny přivítal a poděkoval sponzorům za věcné i peněžité dary.
K tanci a poslechu nám zahrála skupina REBEL. Parket byl plný až do brzkých ranních hodin, zazněly klasické písně v rytmu polky a valčíku, které později vystřídaly moderní písně. O vystoupení se tentokrát postaraly hájovské mladé hasičky a dorostenky - Markéta Maléřová, Anna Kabátová, Karolína Zárubová, Kateřina Mošťková, Veronika Plandorová a Martina Kavková. Nachystány měly tři tance - Discopříběh, Barevný svět a Latina po Hájovsku. Za své vystoupení sklidily velký potlesk od diváků. Jejich rodiče, kteří seděli v sále jako podpora, na ně mohou být velmi pyšní.
Během plesu se tradičně prodávaly jednohubky a přichystána byla i bohatá tombola. V kuchyni pohostinství bylo možno si vybrat ze čtyř druhů chutných večeří, k doplnění pitného režimu mohli lidé využít tradiční Hasičské peklo nebo výčep pohostinství.
Rádi bychom poděkovali ještě jednou všem sponzorům, členům SDH Hájov a lidem, kteří nás podporují. Těšíme se na Vás na dalším plese v příštím roce.

 (01p.jpg) (02p.jpg)

 

 

 

Vstup do administrace