Hlavní stránka

Hasičské posezení při guláši na Hájově

11.08.2021, Tomáš Bordovský 

SH ČMS Sbor dobrovolných hasičů Hájov uspořádal v sobotu 24.července 2021 Hasičské posezení při guláši s hudbou, které konalo v areálu výletiště pod Obecním domem na Hájově.

Již v sobotu dopoledne jsme se sešli, abychom připravili areál. Postavit lavičky, uklidit přilehlé prostory, zásobit prodejní stánek a spousty dalších činností, které souvisí s přípravou této kulturní akce.
V 11 hod. dopoledne se zapálil oheň pod kotly ve kterých se začal připravovat tradiční hasičský guláš. Letos poprvé jsme se rozhodli připravit hned 2 kotly guláše.
V sobotu 24.července panovalo velmi příjemné letní slunečné počasí, jako stvořené pro návštěvu hasičského posezení při guláši.

Pro děti jsme připravili skákací hrad, který byl neustále plný malých skotačících dětí, které si hradu patřičně užily. Dále byla připravena hasičská dráha s překážkami, kdy děti přeskakovaly bariéru, prolézaly tunelem a nakonec stříkali ze džberových stříkaček na plechovky. Obě tyto atrakce se ukázaly jako výborné zpestření letního odpoledne.
Návštěvníci si pochutnávali na výtečném guláši a dalším občerstvení, lahodné točené pivo teklo proudem.
K pohodovému průběhu celé akce přispěla skupiny KIWI. V jejich pestrém repertoáru, který obsahuje jak moderní tak i klasické hity, si určitě vybral každý.
Lidé byli veselí, bavili se a užívali si krásného sobotního podvečera, děti se vydováděly na připravených atrakcích. A tak jsme byli my pořadatelé spokojeni, že jsme tuto akci uspořádali. Dlouhodobě naši občané hájovské hasiče podporují a fandí nám. No a my se snažíme je nezklamat nejen na poli sportovním, ale i v oblasti pořádání různých kulturních akcí v naší obci.

Poděkování patří také Osadnímu výboru Hájov s jehož podporou se tato akce konala.
Dovolujeme si Vás zároveň pozvat na tradiční noční hasičskou soutěž „ O HÁJOVSKÝ POHÁR „ v požárním útoku, která se uskuteční v sobotu 4.září 2021 od 20 hod. na výletišti pod Obecním domem na Hájově.

 (02.png)

 
Tomáš Bordovský, člen výboru Sboru dobrovolných hasičů Hájov

Vstup do administrace